sala.jpg

My już znaleźliśmy.

Ty też znajdź swój powód.

Zwykli niezwykli.

Jak Ty.

Tape Casette

Twoja muzyka.

 • autorskie opracowania na zamówienie

 • co sezon nowe utwory

 • repertuar współtworzony przez chórzystów

MUSIC EVERYWHERE
00:00 / 01:24
Candy Cotton

Twój rozwój.

Indywidualna emisja głosu

Podczas zajęć udoskonalisz swój
warsztat wokalny.

Kształcenie słuchu

Nauczysz się, jak czytać nuty, co ułatwi i przyspieszy Twoją pracę.

Zajęcia w kwartetach

Dowiesz się, jak coraz pełniej współbrzmieć z innymi głosami.

Warsztaty

Wokalne, choreograficzne, psychologiczne.
Wszystko, czego potrzebujesz.

beta_png.png

Beata Śnieg

 • dyrygent i dyrektor artystyczny

 • doktor sztuk muzycznych

 • laureatka konkursów dyrygenckich

 • wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku

 • dyrygent, który może być przyjacielem

 • po prostu - Beta

Blue abstrakcyjne kształty

Dlaczego tu?

dyrygent.png

 DYRYGENT  
"Beata już dawno skradła moje muzyczne serce :-) Profesjonalna, wymagająca, a przy tym skromna i ludzka. Na próbie dyrygentka, po próbie koleżanka, co w niczym nie umniejsza jej autorytetu i szacunku". Pokor

jola.png

 REPERTUAR 
"Współczesny, żadnych odgrzewanych kotletów, często zamawiany specjalnie dla nas. Podoba mi się, że możemy dzielić się swoimi propozycjami utworów. Wtedy jeszcze bardziej kochasz je śpiewać". Yolo

golab.png

 SCENY  
"Super, że śpiewamy nie tylko w filharmoniach, teatrach czy arenach, ale też na mieście, w kościołach, tramwajach, czy hospicjach. Jak everywhere, to everywhere :-) 
Gołąb

marek.png

 NIEZALEŻNOŚĆ  
"
Autentyczność i niezależność w sztuce to podstawa. Dzieki temu, że nie podlegamy pod żadną instytucję, nic nie "musimy". Możemy sami dcydować, co, kiedy i gdzie będziemy śpiewać". 
Ma(u)rek

ludzie.png

 LUDZIE  
"
Fajnie jest być z młodą ekipą, która rozumie Cię i szanuje twoją indywidualność. Możemy na siebie liczyć. Kiedy trzeba, mówimy sobie, co nam leży na wątrobie. Nie lubię marnować czasu na nieczyste relacje". 
Monia

dwojka.png

 RAZEM 
"To zupełnie inna praca, kiedy nikt nie stwarza w zespole sztucznego dystansu. Dyrygent, Zarząd, Asystent, Chórzyści, Kandydaci - wszyscy w jednym teamie. Karolina i Marlena

Współpracowaliśmy:

filha.png
amuz.png
tea wyb.png
radio gda.png
ecs.png
muzyczny.png
NCK.png
gak.png
smg.png
marsza.png
ministerstwo.png
TVN.png
tvp1.png
caritas.png
wosp.png
muzeum.png
riviera.png
trojmiasto.png

Występy w teatrach muzycznych, filharmoniach i arenach.
Konkursy, warsztaty, wyjazdy integracyjne. 

Candy Cotton

Jak do nas dołączyć?

0. Zastanów się - dlaczego chcesz się stać jedną/ym z nas? Odwiedź naszą stronę i dowiedz się o nas czegoś więcej. Sprawdź, czy masz wolne wtorki i środy (i niekiedy dwa piątki) od 18:30 do 21:00. Upewnij się, czy jesteś gotowy przeżyć największą przygodę wokalną w swoim życiu :-)

1. Zarezerwuj termin - wybierz dzień i godzinę, klikając na przycisk REZERWACJA na dole tej sekcji. Przesłuchania odbywają się 26 i 27 września, w godzinach 17:00-21:00 oraz [nowe, dodatkowe terminy] 28 i 30 września w godzinach 17:00-21:00, jak również [prawdopodobnie ostatni dodatkowy termin] 3 października w godzinach 17:00-21:00 w Oblackim Centrum Edukacji i Kultury (Gdańsk Główny, Elżbietańska 9, wejście z prawej strony, patrząc na kościół) Uwaga! Jeżeli chciałbyś zmienić lub anulować termin, koniecznie poinformuj nas o tym na adres: klaudia@musiceverywhere.pl 

2. Przygotuj utwory - dosłownie kilka taktów Twojej partii głosowej z dowolnej kompozycji klasycznej oraz rozrywkowej. Przynieś ze sobą nuty wybranych utworów na przesłuchanie.

3. Przyjdź na przesłuchanie - w wybranym podczas rezerwacji dniu i godzinie przybądź na przesłuchanie, które odbędzie się w głównej sali na parterze. Podczas spotkania czeka Cię najpierw rozmowa z dyrygentem o Twoim doświadczeniu wokalnym. Później dyrygent wykona z Tobą kilka ćwiczeń, by poznać lepiej Twój głos. Następnie poprosimy Cię o wykonanie wybranych fragmentów utworów, które przygotowałeś w swoim głosie: klasycznego oraz rozrywkowego.

4. Poinformujemy Cię o wyniku rekrutacji - najprawdopodobniej w przeciągu tygodnia. W piwnicy obok sali przesłuchań dostępna jest herbaciarnia, gdzie możesz zjeść domowe ciasto i napić się lemoniady przed lub po przesłuchaniu :-)

UWAGA!

Jeżeli kalendarz rezerwacji wskazuje brak wolnych terminów, oznacza to, że wszystkie godziny przesłuchań w wyznaczonych dniach zostały już zajęte. Nie możemy tego zagwarantować, jednak w miarę możliwości będziemy starali się uruchamiać kolejne, dodatkowe terminy.

Jeżeli chcesz otrzymać informację o ewentualnym uruchomieniu dodatkowych terminów, zostaw swój adres e-mail poniżej:

Dziękujemy za zgłoszenie

Masz pytania?

Super! Kliknij poniżej i odwiedź naszą sekcję FAQ.

Jeżeli nie znajdziesz tam potrzebnej informacji, możesz zapytać o wszystko podczas przesłuchania lub skontaktować się z nami tutaj.

Klaudia
Koordynator rekrutacji
Asystent dyrygenta

Klod.png
 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram

SZUKAMY CIĘ EVERYWHERE

MUZYKA TO DOPIERO POCZĄTEK

Wszelkie prawa zastrzeżone - Stowarzyszenie Music Everywhere - 2022